Tulospalvelu

www.livetiming.fi

Livetiming ja aamujaksojen striimaus

Reaaliaikainen tulospalvelu: www.livetiming.fi 

Aamujaksojen SuperLive-videostriimi 

Tulokset

HTML-tiedostolrsm18_tulos_AIKUISET4.html (11.3 MB)
Tulokset AIKUISET
HTML-tiedostolrsm18_tulos_NUORET4.html (5.9 MB)
Tulokset NUORET

Seurapisteet

HTML-tiedostolrsm18_pisteet_AIKUISET4.html (48 kB)
Seurapisteet AIKUISET
HTML-tiedostolrsm18_pisteet_NUORET4.html (39 kB)
Seurapisteet NUORET

Mitalitaulukot

HTML-tiedostolrsm18_mitalit_AIKUISET4.html (39 kB)
Mitalitaulukko AIKUISET
HTML-tiedostolrsm18_mitalit_NUORET4.html (33 kB)
Mitalitaulukko NUORET

Uudet ennätykset 3/4 kilpailupäivää

 

Aikuisten Suomen ennätykset

Mix 4x50 m VUV HSS 1.33,68
N 50 m SU Mimosa Jallow Plaani 26,38
M 50 m SU Niko Mäkelä RiUS 24,25
M 200 m RU Matti Mattsson PUS 2.04,72
N 100 m SU Mimosa Jallow Plaani 57,51
M 50 m VU Ari-Pekka Liukkonen Cetus 21,20
N 1500 m VU Laura Lahtinen HSS 16.29,42

Nuorten Suomen ennätykset

Mix 4x50 m VUV HSS 1.37,32
T-17 4x200 m VUV HSS 8.11,47
P-18 4x200 m VUV HSS 7.29,24
T-17 400 m VU Laura Lahtinen HSS 4.11,90
T-17 100 m SU Vilma Oura HSS 59,82
T-17 100 m PU Laura Lahtinen HSS 58,54
T-17 4x100 m VUV RaisU 3.46,71

Vammaisuinnin Suomen ennätykset

N 100 m RU SB8 Jessika Markkanen HSS 1.37,83
M 100 m VU S14 Nader Khalili VUS-VSS 56,01
N 50 m SU S9 Jessika Markkanen HSS 37,81
M 100 m VU S14 Nader Khalili VUS-VSS 55,46
M 100 m VU S13 Antti Latikka SCR 57,66
M 50 m RU S14 Nader Khalili VUS-VSS 34,85

M 400 m VU S14 Nader Khalili VUS-VSS 4.21,36
M 400 m VU S9 Ville Nieminen UH 5.45,68
N 50 m RU SB8 Jessika Markkanen HSS 44,54
N 50 m RU SB6 Susanna Halme Orca 46,41
M 50 m SU S14 Nader Khalili VUS-VSS 31,78
M 100 m RU SB9 Leo Lähteenmäki SWIM 1.11,40
M 100 m RU SB14 Nader Khalili VUS-VSS 1.17,34
N 100 m VU S7 Meri-Maari Mäkinen Vanders 1.24,46
M 200 m SKU SM14 Nader Khalili VUS-VSS 2.23,56
M 200 m SKU SM13 Antti Latikka SCR 2.22,07
M 50 m SU S14 Nader Khalili VUS-VSS 30,60
M 100 m SKU SM14 Nader Khalili VUS-VSS 1.07,27
M 100 m SKU SM9 Leo Lähteenmäki SWIM 1.04,07
M 100 m SKU SM6 William Söderling HSS 1.46,61
M 100 m PU S14 Nader Khalili VUS-VSS 1.05,42
M 50 m VU S6 William Söderling HSS 43,05
N 200 m VU S12 Susanna Halme Orca 3.14,76
M 200 m VU S14 Nader Khalili VUS-VSS 2.03,89
M 200 m VU S8 Ilmari Laitala Cetus 2.45,06
M 200 m VU S9 Ville Nieminen UH 2.39,55
M 50 m PU S6 William Söderling HSS 48,61

Aikuisten kisaennätykset

N 400 m VU Laura Lahtinen HSS 4.11,90
Mix 4x50 m VUV HSS 1.33,68
M 50 m RU Andrei Tuomola HSS 26,52
N 50 m SU Mimosa Jallow Plaani 26,38

M 100 m RU Ari-Pekka Liukkonen Cetus 58,41
M 50 m SU Niko Mäkelä RiUS 24,25
N 800 m VU Laura Lahtinen HSS 8.40,82

M 200 m RU Matti Mattsson PUS 2.04,72
N 100 m SU Mimosa Jallow Plaani 57,51
M 50 m VU Ari-Pekka Liukkonen Cetus 21,20
N 50 m PU Jenna Laukkanen SCV 25,91

M 50 m PU Riku Pöytäkivi HSS 22,82
​N 1500 m VU Laura Lahtinen HSS 16.29,42

Nuorten kisaennätykset

Mix 4x50 m VUV HSS 1.37,32
T-17 400 m VU Laura Lahtinen HSS 4.15,15
T-17 4x200 m VUV HSS 8.11,47
P-18 800 m VU Roope Paatos RaisU 8.08,26

T-17 50m RU Laura Lahtinen HSS 31,34
T-17 800 m VU Laura Lahtinen HSS 8.40,82
T-17 4x100 m VUV RaisU 3.46,71

T-17 100 m SKU Laura Lahtinen HSS 1.01,90
T-17 100 m PU Laura Lahtinen HSS 59,66
P-18 1500 m VU Roope Paatos RaisU 15.29,85